Letné kino

  Letné kino

  stručná anotácia o projekte

  Cieľom daného projektu bolo vytvoriť pre obyvateľov sídliska Klokočina a Diely príležitosti na stretávanie sa a spoločné trávenie času. Usporiadali preto 13.6.2020 na Klokočine II. ročník susedského dňa, ktorý mal veľkú odozvu. Počas leta ponúkli tri verejné premietania na miestnom amfiteátri na Dieloch, ul. Popradská. Ľudia si mohli vyberať film prostredníctvom hlasovania na fb stránke, kde si vybrali z troch ponúk. Autori projektu nezabudli ani na obyvateľov mestskej časti Párovské háje, kde deťom premietli rozprávku.

  základné informácie

  lokalita projektu

  Popradská ulica, Nitra
  Párovské háje

  predkladatelia projektu

  L. Turba, Z. Turbová, Ľ. Kriššák

  neformálna skupina občanov

  hlavný partner projektu

  Mesto Nitra

  V roku 2020 Mesto Nitra po tretíkrát pristúpilo k realizácii participatívneho rozpočtu na základe grantového programu Mením Moje Mesto. Program bol vyhlásený mestom Nitra formou grantovej výzvy, ktorú administrovala Nitrianska komunitná nadácia. Výzva bola zameraná na podporu projektov v nasledovných oblastiach: verejné priestory, ochrana životného prostredia, podpora komunitného života v meste.

  projekty partnera Mesto Nitra

  Adresa

  NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
  Farská 5
  949 01 Nitra

  Kontakty

  hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  tel./fax: 037 741 43 45
  mob.: 0908 798 575

  © 2008 - 2021 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
  registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677