Dobudovanie a rozvoj hokejbalového areálu

Dobudovanie a rozvoj hokejbalového areálu

stručná anotácia o projekte

Zámerom projektu bolo dobudovať hokejbalové zázemie pre všetkých nadšencov hokejbalu od detí až po seniorov, aby všetci mali dôstojné podmienky na tréningy a zápasy. Predkladatelia vďaka grantu dobudovali skladové priestory na tréningové pomôcky, kabíny, zastrešenie tribún pre divákov, až po úpravu okolia areálu. Nitrianska Hokejbalová Organizácia Disponujú členskou základňou so 450 členmi. Súčasný hokejbalový areál je takisto otvorený a voľne prístupný pre širokú verejnosť..

základné informácie

lokalita projektu

Dražovská 5, Nitra - Zobor

predkladatelia projektu

Nitrianska Hokejbalová Organizácia

Nitrianska Hokejbalová Organizácia vytvára svojim členom i širokej verejnosti podmienky k získavaniu a rozvoju pohybových a telesných zručností.Organizujú súťažné hokejbalové ligy, záujmové krúžky, verejné akcie a turnaje.

hlavný partner projektu

Mesto Nitra

Mesto Nitra je stabilným partnerom Nitrianskej komunitnej nadácie. Primárne s NKN spolupracuje v programoch Mením Moje Mesto a Mladí nitrianski filantropi. Podporu však poskytuje aj pri iných grantových programoch. 

projekty partnera Mesto Nitra

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677