Dobudovanie a rozvoj hokejbalového areálu

  Dobudovanie a rozvoj hokejbalového areálu

  stručná anotácia o projekte

  Zámerom projektu bolo dobudovať hokejbalové zázemie pre všetkých nadšencov hokejbalu od detí až po seniorov, aby všetci mali dôstojné podmienky na tréningy a zápasy. Predkladatelia vďaka grantu dobudovali skladové priestory na tréningové pomôcky, kabíny, zastrešenie tribún pre divákov, až po úpravu okolia areálu. Nitrianska Hokejbalová Organizácia Disponujú členskou základňou so 450 členmi. Súčasný hokejbalový areál je takisto otvorený a voľne prístupný pre širokú verejnosť..

  základné informácie

  lokalita projektu

  Dražovská 5, Nitra - Zobor

  predkladatelia projektu

  Nitrianska Hokejbalová Organizácia

  Nitrianska Hokejbalová Organizácia vytvára svojim členom i širokej verejnosti podmienky k získavaniu a rozvoju pohybových a telesných zručností.Organizujú súťažné hokejbalové ligy, záujmové krúžky, verejné akcie a turnaje.

  hlavný partner projektu

  Mesto Nitra

  V roku 2020 Mesto Nitra po tretíkrát pristúpilo k realizácii participatívneho rozpočtu na základe grantového programu Mením Moje Mesto. Program bol vyhlásený mestom Nitra formou grantovej výzvy, ktorú administrovala Nitrianska komunitná nadácia. Výzva bola zameraná na podporu projektov v nasledovných oblastiach: verejné priestory, ochrana životného prostredia, podpora komunitného života v meste.

  projekty partnera Mesto Nitra

  Adresa

  NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
  Farská 5
  949 01 Nitra

  Kontakty

  hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  tel./fax: 037 741 43 45
  mob.: 0908 798 575

  © 2008 - 2021 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
  registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677