Klokočina street workout ihrisko vol.2

  Klokočina street workout ihrisko vol.2

  stručná anotácia o projekte

  Street workout je finančne nenáročnou formou cvičenia vlastnou váhou. Základ prvého takéhoto ihriska na Klokočine sa podarilo vybudovať už v roku 2019 (grantu Mením Moje Mesto 2019). Keďže tento druh cvičenia a športu si našiel medzi mladými veľké množstvo priaznivcov, keď zistili, že majú osadené kvalitné cvičebné prvky s gumovou dopadovou plochou, postupne sa toto ihrisko zapĺňalo cvičiacimi mladými ľuďmi. Športovú aktivitu mladých ľudí treba podporovať, a tak sa predkladatelia projektu rozhodli rozšíriť toto ihrisko ešte o ďalšie nové cvičebné prvky s novou dopadovou plochou opäť v blízkosti Čajkovského 1, kde celá plocha je určená na športové využitie.

  základné informácie

  lokalita projektu

  Čajkovského 1
  Nitra - Klokočina

  predkladatelia projektu

  K. Obertášová, P. Bocán, R. Štefák

  neformálna skupina občanov

  hlavný partner projektu

  Mesto Nitra

  Mesto Nitra je stabilným partnerom Nitrianskej komunitnej nadácie. Primárne s NKN spolupracuje v programoch Mením Moje Mesto a Mladí nitrianski filantropi. Podporu však poskytuje aj pri iných grantových programoch. 

  projekty partnera Mesto Nitra

  Adresa

  NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
  Farská 5
  949 01 Nitra

  Kontakty

  hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  tel./fax: 037 741 43 45
  mob.: 0908 798 575

  © 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
  registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677