Klokočina street workout ihrisko vol.2

Klokočina street workout ihrisko vol.2

stručná anotácia o projekte

Street workout je finančne nenáročnou formou cvičenia vlastnou váhou. Základ prvého takéhoto ihriska na Klokočine sa podarilo vybudovať už v roku 2019 (grantu Mením Moje Mesto 2019). Keďže tento druh cvičenia a športu si našiel medzi mladými veľké množstvo priaznivcov, keď zistili, že majú osadené kvalitné cvičebné prvky s gumovou dopadovou plochou, postupne sa toto ihrisko zapĺňalo cvičiacimi mladými ľuďmi. Športovú aktivitu mladých ľudí treba podporovať, a tak sa predkladatelia projektu rozhodli rozšíriť toto ihrisko ešte o ďalšie nové cvičebné prvky s novou dopadovou plochou opäť v blízkosti Čajkovského 1, kde celá plocha je určená na športové využitie.

základné informácie

lokalita projektu

Čajkovského 1
Nitra - Klokočina

predkladatelia projektu

K. Obertášová, P. Bocán, R. Štefák

neformálna skupina občanov

hlavný partner projektu

Mesto Nitra

Mesto Nitra je stabilným partnerom Nitrianskej komunitnej nadácie. Primárne s NKN spolupracuje v programoch Mením Moje Mesto a Mladí nitrianski filantropi. Podporu však poskytuje aj pri iných grantových programoch. 

projekty partnera Mesto Nitra

z ďalších projektov na Dobromape

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677