partneri projektov na Dobromape


Mesto Nitra

Mesto Nitra pravidelne podporuje program Mením Moje Mesto. Program mesto vyhlasuje formou grantovej výzvy, ktorú administruje Nitrianska komunitná nadácia. Výzva sa zameriava na podporu projektov v oblastiach: verejné priestory, ochrana životného prostredia, podpora komunitného života v meste.

BRAMAC

Bramac – strešné systémy, spol. s r. o. je 100%-tnou dcérskou spoločnosťou rakúskej firmy Bramac Dachsysteme International GmbH, ktorú vlastní Braas Monier Group. Ako líder na trhu strešných systémov, BRAMAC prichádza vždy s inovatívnymi riešeniami s cieľom uspokojiť vysoké očakávania svojich zákazníkov. Závod na výrobu strešných krytín v Ivanke pri Nitre, vybavený najmodernejšou technológiou, bol slávnostne uvedený do prevádzky 24. septembra 1997. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v grantovom programe „Strecha pre váš nápad“.

CORA GEO, s.r.o.

Spoločnosť Cora Geo sa zaoberá tvorbou komplexných riešení pre mestské a obecné úrady, správcov inžinierskych sietí, priemyselné a energetické podniky a telekomunikačné spoločnosti. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v rámci programu Aby ľudia ľuďom pomáhali.

Foxconn Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť Foxconn Slovakia, s.r.o. je popredným výrobcom elektrotechnických produktov rôznych svetových značiek. Aktuálne je to najmä produkcia LCD a OLED televízorov a dosiek plošných spojov SMT technológiou.
V oblasti elektrotechnickej výroby a inžinieringu poskytuje komplexné riešenia od vývoja softvéru cez návrh výrobného procesu až po samotnú finálnu produkciu. Sú taktiež špecialisti na automatizáciu, robotizáciu a IoT. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje v rámci programov Inovatívne s Foxconnom a Aby ľudia ľuďom pomáhali.

Heineken Slovensko, a. s.

Heineken Slovensko, a. s. je už vyše 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu. Je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. HEINEKEN. Na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v grantovom programe „Tu sme doma“.

Marel Slovakia s.r.o.

Korporácia Marel má vo svete vedúcu pozíciu v dodávaní moderných zariadení pre priemysel spracovania potravín, najmä hydiny, červeného mäsa a rýb. Víziou spoločnosti je svet, v ktorom sa vyrábajú kvalitné potraviny udržateľným a dostupným spôsobom.
Marel je známy nielen príkladným postojom k ekológii, ale aj k vytváraniu pozitívneho pracovného prostredia. Závody má v Dánsku, Holandsku, USA, Veľkej Británii a od roku 2005 aj u nás. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v rámci programu Aby ľudia ľuďom pomáhali.

PP Invest, s.r.o.

Spoločnosť PP INVEST pôsobí na trhu viac ako 15 rokov. Realizuje výstavbu objektov občianskej vybavenosti, bytových, komerčných a priemyselných stavieb. Spoločnosť realizuje novostavby, rekonštrukcie a udržiavacie práce. Zabezpečuje kompletné služby a servis potrebný pre zhotovenie stavby. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v rámci programu Aby ľudia ľuďom pomáhali.

Západoslovenská energetika, a. s.

Spoločnosť Západoslovenská energetika, a. s., patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Už viac ako 95 rokov pôsobí najmä na západnom Slovensku a služby poskytuje rovnako kvalitne aj mimo tohto regiónu. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v rámci programu Aby ľudia ľuďom pomáhali.

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2021 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677