Rozhýbeme všetky deti

Rozhýbeme všetky deti

stručná anotácia o projekte

Projekt bol zameraný na podporu pohybu, úpolových športov a súťaženia zabezpečením účasti detí na náborových akciách pre olympijský šport (zápasenie), ktoré predkladatelia aktívnou formou organizovali na školách v meste Nitra a následne na to v ich zápasníckom klube, kde prebiehali  OTVORENÉ TRÉNINGY, to znamená tréning pre každého nového záujemcu zdarma. Po spustení projektu súčasne chodili po školách, kde prezentovali ukážky športovej činnosti deťom od 6 do 15 rokov v školskej telocvični.

základné informácie

lokalita projektu

telocvičňa Dvorčanská 74, Krškany

predkladatelia projektu

Zápasnícky klub Corgoň Nitra

Činnosť klubu je zameraná na výchovu a rozvoj športovej a mentálnej zdatnosti detí v športovom úpolovom odvetví zápasenie. Venujeme sa deťom od 5 rokov, kde rozširujeme a edukujeme ich základnú pohybovú prípravu ako základ pre neskorší vek kedy sa zdokonaľujú aj v zložitejších a technickejších činnostiach, ktoré uplatňujú na rôznych domácich a zahraničných súťažiach.

hlavný partner projektu

Mesto Nitra

Mesto Nitra je stabilným partnerom Nitrianskej komunitnej nadácie. Primárne s NKN spolupracuje v programoch Mením Moje Mesto a Mladí nitrianski filantropi. Podporu však poskytuje aj pri iných grantových programoch. 

projekty partnera Mesto Nitra

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677