Skip to main content

   bod.K7 - UA therapy point

   bod.K7 - UA therapy point

   stručná anotácia o projekte

   Grant slúžil na pokrytie prevádzkových nákladov súvisiacich s pravidelnými terapeutickými workshopmi určenými ukrajinským odídencom v Nitre. Worskhopy sa realizovali v spolupráci so Slovenskom humanitnou radou a Centrom COMIN Nitra. Terapeutické workshopy podporujú psychické zdravie ukrajinských odídencov a ich integráciu. Sú zamerané na protikrízový koučing, ktorý vedie skúsená koučka Iryna Stegostenko. V priebehu júna 2022 sa v bode.K7 na pešej zóne v Nitre zrealizovali 4 workshopy. Grant pokryl prácu produkčného počas realizácie 4 workshopov, upratovacie služby, energie, drobné občerstvenie... .

   základné informácie

   lokalita projektu

   Štefánikova trieda 4/7, Nitra - Staré mesto

   predkladatelia projektu

   Asociácia Divadelná Nitra

   Asociácia Divadelná Nitra predstavuje dlhodobého organizátora viacerých kultúrnych projektov, ktoré realizuje celoročne. Najväčším projektom ADN je Medzinárodný festival Divadelná Nitra, ktorý je najväčším divadelným festivalom a jednou z najvýznamnejších medzinárodných aktivít v oblasti kultúry na Slovensku. V roku 2021 založila celoročné centrum bod.K7 - priestor pre kultúru, kreativitu a komunitu. Asociácia realizuje aj ďalšie projekty v oblasti rozvoja publika, umeleckej tvorby a spolupráce.

   partneri projektu

   Individuálni darcovia

   Individuálni darcovia sú darcovia, ktorí sa samostatne zapájajú do zbierok podporujúcich ďalšie programy, ktoré zastrešujeme.

   projekty partnera Individuálni darcovia

   z ďalších projektov na Dobromape

   top