bod.K7 - UA therapy point

bod.K7 - UA therapy point

stručná anotácia o projekte

Grant slúžil na pokrytie prevádzkových nákladov súvisiacich s pravidelnými terapeutickými workshopmi určenými ukrajinským odídencom v Nitre. Worskhopy sa realizovali v spolupráci so Slovenskom humanitnou radou a Centrom COMIN Nitra. Terapeutické workshopy podporujú psychické zdravie ukrajinských odídencov a ich integráciu. Sú zamerané na protikrízový koučing, ktorý vedie skúsená koučka Iryna Stegostenko. V priebehu júna 2022 sa v bode.K7 na pešej zóne v Nitre zrealizovali 4 workshopy. Grant pokryl prácu produkčného počas realizácie 4 workshopov, upratovacie služby, energie, drobné občerstvenie... .

základné informácie

lokalita projektu

Štefánikova trieda 4/7, Nitra - Staré mesto

predkladatelia projektu

Asociácia Divadelná Nitra

Asociácia Divadelná Nitra predstavuje dlhodobého organizátora viacerých kultúrnych projektov, ktoré realizuje celoročne. Najväčším projektom ADN je Medzinárodný festival Divadelná Nitra, ktorý je najväčším divadelným festivalom a jednou z najvýznamnejších medzinárodných aktivít v oblasti kultúry na Slovensku. V roku 2021 založila celoročné centrum bod.K7 - priestor pre kultúru, kreativitu a komunitu. Asociácia realizuje aj ďalšie projekty v oblasti rozvoja publika, umeleckej tvorby a spolupráce.

partneri projektu

Individuálni darcovia

Individuálni darcovia sú darcovia, ktorí sa samostatne zapájajú do zbierok podporujúcich ďalšie programy, ktoré zastrešujeme.

projekty partnera Individuálni darcovia

z ďalších projektov na Dobromape

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677