Roztancujme ZŠ v Nitre

Roztancujme ZŠ v Nitre

stručná anotácia o projekte

N Dance Company - tancom k rozvoju o. z. pripravila motivačný program pre deti a mládež základných škôl v Nitre. Tanec je jeden z najvýraznejších prvkov prejavenia pocitov a nálad. U detí a mládeže sú tieto pocity veľmi podstatné. Je dôležité, ako vnímajú dnešný svet, čo má za následok ich postupný vývin v neskoršom veku. Pomocou projektu ROZTANCUJME ZŠ v Nitre, sa predkladatelia projektu snažili deťom a mládeži ukázať tento svet z lepšej stránky, naučiť ich vyjadrovať sa pomocou pohybov -"reči tela", naučiť ich ako nadväzovať komunikáciu s inými ľuďmi vo svojom okolí. Cieľom projektu bolo humorne, originálne a motivačne predstaviť tanec a viesť deti k pravidelnej pohybovej činnosti. Do projektu bolo počas júna 2022 zapojených5 ZŠ z Nitry.

Použitie grantu: cestovné, vecné odmeny do súťaží, propagácia, občerstvenie, hudobné nosiče, honoráre

základné informácie

lokalita projektu

predkladatelia projektu

N Dance Company

anečná škola N Dance Company je výsledkom vízie a dlhoročných skúseností profesionálneho tanečníka Nora Grofčíka, jedného zo zakladateľov známej slovenskej tanečnej skupiny PHANTOMS CREW. N Dance Company je útočiskom mnohých skvelých ľudí, ktorých spája láska k tancu, pohybu, zdravému životnému štýlu a zábave. So spoločnými silami pracujeme na dosiahnutí svojich cieľov a hľadáme cestu k správnym návykom. Nie vždy to je jednoduché, ale nato sme tu my - tím skúsených lektorov, ktorí ti pomôžu dosiahnuť tvoj cieľ.

hlavný partner projektu

Syncreon Slovakia

projekty partnera Syncreon Slovakia

z ďalších projektov na Dobromape

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677