Vozíme sa bezpečne

Vozíme sa bezpečne

stručná anotácia o projekte

OZ Pod krídlami Dominiky sa venuje pomoci rodinám s detským onkologickým pacientom (prevoz detských onkologických pacientov do/z nemocnice na chemoterapiu, materiálna pomoc rodinám, pomoc sociálneho pracovníka a psychológa, zabezpečovanie detského mobilného hospicu pre deti v paliatívnej starostlivosti). Grant využili na nákup elektrostatického postrekovača s polymérovou dezinfekciou do áut, ktorými zabezpečujú prepravu detských onkologických pacientov. 

základné informácie

lokalita projektu

Pod krídlami Dominiky, n.o., Jahodová ulica 24, 951 41 Lužianky

predkladatelia projektu

Pod krídlami Dominiky, n.o.

Pod krídlami Dominiky je nezisková organizácia, ktorá sa stará o nevyliečiteľne a vážne choré deti. Ponúkame chorým deťom možnosť prežiť čo najviac času doma a nestresovať ich náročným prevozom a presunom k lekárovi. Lekár, zdravotná sestra, navštevujú deti priamo doma. Postarajú sa o nevyhnutné odbery, preväzy, infúznu liečbu, rehabilitáciu. Zabezpečíme deťom maximálny komfort. Zabezpečíme všetku potrebnú zdravotnú techniku a lieky. Všetky naše služby i zapožičanie potrebného prístrojového vybavenia poskytujeme bezplatne. Pod krídlami Dominiky sme založili na základe vlastnej skúsenosti.

partneri projektu

Syncreon Slovakia, s.r.o.

mesto Nitra

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677