Vozíme sa bezpečne

  Vozíme sa bezpečne

  stručná anotácia o projekte

  OZ Pod krídlami Dominiky sa venuje pomoci rodinám s detským onkologickým pacientom (prevoz detských onkologických pacientov do/z nemocnice na chemoterapiu, materiálna pomoc rodinám, pomoc sociálneho pracovníka a psychológa, zabezpečovanie detského mobilného hospicu pre deti v paliatívnej starostlivosti). Grant využili na nákup elektrostatického postrekovača s polymérovou dezinfekciou do áut, ktorými zabezpečujú prepravu detských onkologických pacientov. 

  základné informácie

  lokalita projektu

  Pod krídlami Dominiky, n.o., Jahodová ulica 24, 951 41 Lužianky

  predkladatelia projektu

  Pod krídlami Dominiky, n.o.

  Pod krídlami Dominiky je nezisková organizácia, ktorá sa stará o nevyliečiteľne a vážne choré deti. Ponúkame chorým deťom možnosť prežiť čo najviac času doma a nestresovať ich náročným prevozom a presunom k lekárovi. Lekár, zdravotná sestra, navštevujú deti priamo doma. Postarajú sa o nevyhnutné odbery, preväzy, infúznu liečbu, rehabilitáciu. Zabezpečíme deťom maximálny komfort. Zabezpečíme všetku potrebnú zdravotnú techniku a lieky. Všetky naše služby i zapožičanie potrebného prístrojového vybavenia poskytujeme bezplatne. Pod krídlami Dominiky sme založili na základe vlastnej skúsenosti.

  partneri projektu

  Syncreon Slovakia, s.r.o.

  mesto Nitra

  z ďalších projektov na Dobromape

  oblasť podpory - zdravie

  Podaj pomocnú ruku

  oblasť podpory - sociálna oblasť

  Náš Cirkus

  Adresa

  NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
  Farská 5
  949 01 Nitra

  Kontakty

  hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  tel./fax: 037 741 43 45
  mob.: 0908 798 575

  © 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
  registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677