Pandémia – Ohrozený senior

Pandémia – Ohrozený senior

stručná anotácia o projekte

ZSS Smaragd poskytuje soc. služby 77 obyvateľom v dôchodkovom veku. Grant použili na zakúpenie zdravotníckych pomôcok, ktoré využijú pri liečbe seniora chorého na COVID-19. Zakúpili oxymeter na meranie hodnoty saturácie krvi kyslíkom, odsávačku na odsávanie telesných tekutín, ako aj kyslíkový koncentrátor na uĺahčenie dýchania. Pre imobilných pacientov zakúpili antidekubitné vankúše a servírovacie stolíky.

základné informácie

lokalita projektu

Sládkovičova 30, 947 01 Hurbanovo

predkladatelia projektu

Zariadenie pre seniorov - Smaragd

Zariadenie poskytuje sociálne služby fyzickej osobe, ktorá dovŕšila dôchodkový vek a je odkázaná na pomoc inej fyzickej osoby, alebo fyzickej osobe, ktorá dovŕšila dôchodkový vek a poskytovanie sociálnej služby potrebuje z iných vážnych dôvodov.

Hlavný partner projektu

Heineken

Heineken Slovensko, a. s. je už vyše 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu. Je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. HEINEKEN. Na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v grantovom programe „Tu sme doma“.

projekty partnera Heineken

z ďalších projektov na Dobromape

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677