Pandémia zasiahla všetkých

Pandémia zasiahla všetkých

stručná anotácia o projekte

Predkladatelia projektu zabezpečili 2 ks bezdotykových stojanov  na dezinfekciu s náplňou, ktoré boli umiestnené pri stojanoch na pitnú vodu v lokalite Šáradská ulica a pri artézke na Komárňanskej ulici, kde sa pohybuje viac rómskych obyvateľov, ktorí si naberajú vodu do bandasiek. Pre tieto znevýhodnené rodiny zabezpečili aj hygienické potreby /mydlo, prach na pranie, prípravok na riad/. Pre staršiu generáciu,  ako aj pre rodičov, ktorí odprevádzajú svoje deti do školy, zakúpili respirátory. Z grantu zakúpili aj smetné nádoby s vreciami na odpad za účelom udržania čistoty v komunite.

základné informácie

lokalita projektu

Šarádska a Komárňanská ulica (pri artézskych studniach) Hurbanovo

predkladatelia projektu

J. Kováč, K. Koreň, V. Koreňová

neformálna skupina občanov

Hlavný partner projektu

Heineken

Heineken Slovensko, a. s. je už vyše 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu. Je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. HEINEKEN. Na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v grantovom programe „Tu sme doma“.

projekty partnera Heineken

z ďalších projektov na Dobromape

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677