Sociálnym taxíkom proti pandémii

Sociálnym taxíkom proti pandémii

stručná anotácia o projekte

Občianske združenie Prosocia má k dispozícii sociálny taxík, ktorý je registrovaný ako sociálna prepravná služba. V čase pandémie sa ho rozhodli používať na odvoz a sprevádzanie seniorov a ŤZP do očkovacieho centra COVID-19. Za týmto účelom potrebovali vybaviť sociálny taxík prostriedkami na zaistenie čo najväčšej bezpečnosti cieľovej skupiny voči COVIDu 19. 

základné informácie

lokalita projektu

Prosocia, Á.Fesztyho 23, 947 01 Hurbanovo

predkladatelia projektu

Prosocia, o.z.

Naše združenie Prosocia vzniklo v roku 2006 na základe nezištnej vôle a ako iniciatíva zameraná predovšetkým na rozvoj skupín obyvateľstva v sociálne nepriaznivej situácii. Od nášho vzniku ubehlo zopár rokov, počas ktorých sa naša spoločnosť vypracovala na uznávanú, profesionálnu spoločnosť poskytujúcu komplexné služby pre deti, plnoleté osoby a seniorom odkázaným na pomoc inej osoby.

Hlavný partner projektu

Heineken

Heineken Slovensko, a. s. je už vyše 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu. Je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. HEINEKEN. Na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v grantovom programe „Tu sme doma“.

projekty partnera Heineken

z ďalších projektov na Dobromape

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677