Sociálnym taxíkom proti pandémii

  Sociálnym taxíkom proti pandémii

  stručná anotácia o projekte

  Občianske združenie Prosocia má k dispozícii sociálny taxík, ktorý je registrovaný ako sociálna prepravná služba. V čase pandémie sa ho rozhodli používať na odvoz a sprevádzanie seniorov a ŤZP do očkovacieho centra COVID-19. Za týmto účelom potrebovali vybaviť sociálny taxík prostriedkami na zaistenie čo najväčšej bezpečnosti cieľovej skupiny voči COVIDu 19. 

  základné informácie

  lokalita projektu

  Prosocia, Á.Fesztyho 23, 947 01 Hurbanovo

  predkladatelia projektu

  Prosocia, o.z.

  Naše združenie Prosocia vzniklo v roku 2006 na základe nezištnej vôle a ako iniciatíva zameraná predovšetkým na rozvoj skupín obyvateľstva v sociálne nepriaznivej situácii. Od nášho vzniku ubehlo zopár rokov, počas ktorých sa naša spoločnosť vypracovala na uznávanú, profesionálnu spoločnosť poskytujúcu komplexné služby pre deti, plnoleté osoby a seniorom odkázaným na pomoc inej osoby.

  Hlavný partner projektu

  Heineken

  Heineken Slovensko, a. s. je už vyše 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu. Je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. HEINEKEN. Na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v grantovom programe „Tu sme doma“.

  projekty partnera Heineken

  z ďalších projektov na Dobromape

  Adresa

  NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
  Farská 5
  949 01 Nitra

  Kontakty

  hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  tel./fax: 037 741 43 45
  mob.: 0908 798 575

  © 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
  registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677