Oddychuj vonku

Oddychuj vonku

stručná anotácia o projekte

ZŠ Cabajská 2 v Nitre nemá telocvičňu, ani multifunkčné ihrisko či oddychovú zónu v exteriéri. Z tohto dôvodu chceli na školskom dvore vytvoriť vhodné relaxačné a zároveň vzdelávacie miesta na školskom dvore. Vďaka projektu mohli zakúpiť a umiestniť sem lavičky, stoly, závesnú tabulu na hravé učenie, nainštalovali osvetlenie, smetný kôš. Okolo vytvorenej zóny vysadia kríky a strom, ktorý počas leta poskytne tieň.

základné informácie

lokalita projektu

Základná škola, Cabajská 2, Nitra

predkladatelia projektu

ZŠ Cabajská 2, Nitra

ZŠ Cabajská 2, Nitra zabezpečuje výchovno-vzdelávaciu činnosť pre primárne vzdelanie a nižšie sekundárne vzdelávanie žiakov.

hlavný partner projektu

Bramac

Bramac – strešné systémy, spol. s r. o. je 100%-tnou dcérskou spoločnosťou rakúskej firmy Bramac Dachsysteme International GmbH, ktorú vlastní Braas Monier Group. Ako líder na trhu strešných systémov, BRAMAC prichádza vždy s inovatívnymi riešeniami s cieľom uspokojiť vysoké očakávania svojich zákazníkov. Závod na výrobu strešných krytín v Ivanke pri Nitre, vybavený najmodernejšou technológiou, bol slávnostne uvedený do prevádzky 24. septembra 1997. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v grantovom programe „Strecha pre váš nápad“.

projekty partnera Bramac

z ďalších projektov na Dobromape

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677