Moderná gymnastika (aj) pre Ukrajincov

Moderná gymnastika (aj) pre Ukrajincov

stručná anotácia o projekte

Projekt sa realizoval priebežne počas celého školského roka v Nitre v tréningovom priestore na Slančíkovej ul. 2 v Nitre a v mestskej hale na Dolnočermánskej ul. v Nitre. Projekt Moderná gymnastika (aj) pre Ukrajincov bol spustený od 24.2.2022, kedy začali do Nitry prichádzať odídenci z Ukrajinci. Oddiel modernej gymnastiky ŠK ŠOG Nitra, ktorý zamestnáva nielen slovenské, ale aj ukrajinské, ruské a bieloruské trénerky a rozhodkyne, spontánne naštartoval program pomoci pre ukrajinské gymnastky a gymnastov, formou začlenenia týchto športovcov do tréningového a súťažného procesu, a to BEZPLATNE. V súčasnosti zastrešujú 9 ukrajinských moderných gymnastiek, ktorým prostredníctvom občianskeho združenia Modergym financujú nielen tréningový proces, ale i súťaže a letné gymnastické kempy.

základné informácie

lokalita projektu

Slančíkovej 2, Nitra - Chrenová

predkladatelia projektu

Modergym, o. z.

Naše občianske združenie MODERGYM CUP so sídlom Farská 3, Nitra bolo zriadené za účelom podpory oddielu modernej gymnastiky ŠK ŠOG Nitra. V súčasnosti má Oddiel modernej gymnastiky v Nitre okolo 150 stálych členov vo všetkých vekových kategóriách od 4 do 18 rokov. Nitrianske gymnastky trénujú pod vedením kvalifikovaných tréneriek. Naše gymnastky získali niekoľko titulov na majstrovstvách Slovenska a pravidelne sa zúčastňujú majstrovstiev sveta a Európy.

partneri projektu

Individuálni darcovia

Individuálni darcovia sú darcovia, ktorí sa samostatne zapájajú do zbierok podporujúcich ďalšie programy, ktoré zastrešujeme.

projekty partnera Individuálni darcovia

z ďalších projektov na Dobromape

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677