Komunitné ihrisko

Komunitné ihrisko

stručná anotácia o projekte

Združenie STORM prevádzkuje od r. 2007  pre deti a mládež zo sídliska nízkoprahové centrum CIRKUS (deti a mládež tam môžu prísť, zahrať si spoločenské hry, využiť miestne ihrisko, zahrať sa na PC, pripraviť sa do školy aj s pomocou soc. pracovníkov,...). Cieľom projektu bolo revitalizovať miestne ihrisko v areáli Komunitného centra, ktoré je deťmi vyuźívané a organizujú sa tu aj rôzne komunitné podujatia. Konkrétne bolo potrebné plochu ihriska vyznačiť pre organizované tímové športy, na ktoré je ihrisko určené (namaľovanie nových čiar pre florbal, basketbal, volejbal),    osadiť nové dosky na okolitý plot a nasprejovať nové dosky plota streetartovou grafikou - so zapojením dobrovoľníkov a klientov.

základné informácie

lokalita projektu

Ihrisko pri Komunitnom centre, Nedbalova ul, Nitra - Klokočina

predkladatelia projektu

Združenie STORM

Združenie STORM vzniklo v roku 2002. Na základe nízkoprahových princípov sa venuje prevencii rizikového správania rôznych cieľových skupín v zmysle filozofie Harm Reduction. Združenie STORM je akreditovaným subjektom MPSVaR SR, pracuje v Nitrianskom a Trnavskom kraji.

partneri projektu

Kärcher Slovakia

Mesto Nitra

z ďalších projektov na Dobromape

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677