Pomoc pre Ukrajinské deti

Pomoc pre Ukrajinské deti

stručná anotácia o projekte

Projekt poskytol pomoc ukrajinským deťom, ktoré navštevujú zápasnícky športový klub. Zápasnícky klub Corgoň Nitra je registrovaný pod hlavičkou Slovenského zápasníckeho zväzu, ako národného športového zväzu a vychováva mladých športovcov v tomto olympijskom športe. Venuje sa hlavne deťom a mládeži do 23 rokov a to už 8 rokov na území mesta Nitra. Túto činnosť uskutočňujú v telocvični v Krškanoch , na Dvorčianskej ul. 47 a v telocvični na ZŠ Benková. Na základe získaného grantu, Zápasnícky klub Corgoň Nitra ukrajinským deťom poskytol materiálne zabezpečenie (tenisky, dres, tepláky , klubové tričká) potrebné pre tréningy a súťaže. Ukrajinské deti tak môžu trénovať spoločne so slovenskými deťmi. Od týchto detí nepožadujú členský poplatok a aj výdavky na súťaže hradí klub.

základné informácie

lokalita projektu

Dvorčianska 47, Nitra - Dolné Krškany

predkladatelia projektu

Zápasnícky klub Corgoň Nitra

Činnosť klubu je zameraná na výchovu a rozvoj športovej a mentálnej zdatnosti detí v športovom úpolovom odvetví zápasenie. Venujeme sa deťom od 5 rokov, kde rozširujeme a edukujeme ich základnú pohybovú prípravu ako základ pre neskorší vek kedy sa zdokonaľujú aj v zložitejších a technickejších činnostiach, ktoré uplatňujú na rôznych domácich a zahraničných súťažiach.

partneri projektu

Individuálni darcovia

Individuálni darcovia sú darcovia, ktorí sa samostatne zapájajú do zbierok podporujúcich ďalšie programy, ktoré zastrešujeme.

projekty partnera Individuálni darcovia

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677