Bezpečne pomáhame rodinám

Bezpečne pomáhame rodinám

stručná anotácia o projekte

Jednou z činností Centra pre rodinu je charitatívna pomoc rodinám i jednotlivcom, ktorú poskytujú rôznymi formami. Organizujú pravidelnú charitatívnu burzu šatstva a vecí, v spolupráci s rôznymi organizáciami i jednotlivcami spolupracujú na distribúcii potravinovej a inej pomoci. Cieľom projektu bolo vytvorenie i udržanie zdravotne bezpečného prostredia pre zamestnancov centra, ich dobrovoľníkov a návštevníkov. 

základné informácie

lokalita projektu

Park pod Borinou (hala vedľa kostola), Nitra - Klokočina

predkladatelia projektu

Centrum pre rodinu

Centrum pre rodinu – Nitra je občianskym združením, ktorého poslaním je podpora rodiny založenej manželstvom muža a ženy. Sme presvedčení, že hoci  sme všetci členmi veľkej ľudskej rodiny, každý z nás potrebuje cítiť teplo tej svojej. Rodinu nemôže nič nahradiť. Naším zámerom je poskytnúť preventívne, vzdelávacie, sociálne, voľnočasové, charitatívne i poradenské opatrenia, ktoré prispievajú k budovaniu funkčných  rodín. Chceme ponúknuť aj aktivity, ktoré posilňujú medzigeneračné väzby a vzájomnú solidaritu.

partneri projektu

Syncreon Slovakia, s.r.o.

Mesto Nitra

z ďalších projektov na Dobromape

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677