Slovenský jazyk pre ukrajinských utečencov

Slovenský jazyk pre ukrajinských utečencov

stručná anotácia o projekte

Cieľom projektu bolo podporiť personálne a priestorové zabezpečenie vyučovania slovenského jazyka pre odídencov Ukrajiny, ktoré prebiehalo 1 krát do týždňa v priestoroch MEDIAHAUSU na ul. Fraňa Mojtu. Lektori čerpali z učebnice: "Slovenčina pre azylantov a žiadateľov o azyl", preberali témy týkajúce sa praktického života ako sú napr. : "Zoznámenie, Denný program, Moja rodina, Jedlo a pitie, V obchode, U lekára, Na úrade, Cestujeme, Hľadám si prácu a pod. Grant bol využitý na zabezpečenie výučby a preplatenie časti nájmu priestorov.

základné informácie

lokalita projektu

Fraňa Mojtu 18, Nitra

predkladatelia projektu

Apoštolská cirkev na Slovensku, zbor Nitra

Apoštolská cirkev na Slovensku je vo svojej podstate protestantská cirkev, špecificky zameraná evanjelikálne, letnično-charizmatického smeru. Je súčasťou celosvetového cirkevného spoločenstva Assemblies of God (AoG), ktoré má po svete viac ako 67 mil. členov a spolu s ostatnými letničnými a charizmatickými cirkevnými spoločenstvami má 750 miliónov členov - znovuzrodených kresťanov.

partneri projektu

Individuálni darcovia

Individuálni darcovia sú darcovia, ktorí sa samostatne zapájajú do zbierok podporujúcich ďalšie programy, ktoré zastrešujeme.

projekty partnera Individuálni darcovia

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677