Skip to main content

Podujatie Syncreon pomáha Nitre 2022

V rámci 2. ročníka programu „Syncreon pomáha Nitre“ si sumu 14 000 Eur rozdelilo šesť verejnoprospešných projektov.

Do grantovej výzvy sa tento rok prihlásilo až 27 verejnoprospešných projektov. Víťazov vyberala hodnotiaca komisia zložená zo zástupcov spoločnosti syncreon Slovakia a Správnej rady Nitrianskej komunitnej nadácie.

Podporu získali projekty zamerané na ochranu životného prostredia a realizáciu komunitných kultúrno-spoločenských a športových aktivít.

ODOVZÁVANIE GRANTOVÝCH ŠEKOV

Slávnostné odovzdávanie grantových šekov víťazným projektom sa uskutočnilo 31.5.2022 v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre. Okrem ich predkladateľov sa odovzdávania zúčastnili aj zástupcovia spoločnosti syncreon Slovakia a prednosta MSÚ v Nitre Martin Horák. Podujatie odštartovalo dynamické tanečné vystúpenie Nora Grofčíka a tanečníčok z N Dance Company, ktorých projekt „Roztancujme ZŠ v Nitre“ bol zároveň aj podporený v tomto grantovom programe. Príjemnú atmosféru dopĺňala aj hudobná kapela The Wild Youth. Po oficiálnej časti mali predkladatelia projektov možnosť porozprávať sa so zástupcami spoločnosti syncreon, ale aj medzi sebou, pri malom občerstvení.

„Šeky sú odovzdané a my sa veľmi tešíme na realizáciu podporených projektov, pretože tento rok sú naozaj zaujímavé a rôznorodé“, hovorí Eva Vargová, projektová manažérka NKN.

Víťazným projektom srdečne gratulujeme! 

Podporené projekty a ich popis nájdete v anotáciách tu https://nkn.sk/images/dokumenty/podporili-sme/anotacie-syncreon-pomaha-nitre-2022.pdf

Fotogalériu z podujatia nájdete tu https://nkn.sk/galeria/fotogaleria/syncreon-pomaha-nitre/syncreon-pomaha-nitre-2022

  

top