Skip to main content

Nitra versus korona - finále

Pevne veríme, že pandémia je na ústupe, a tak je čas, aby sme pomaly uzatvorili našu výzvu. Prinášame vám krátke zhodnotenie. 

Milí priaznivci a podporovatelia NKN,
Dňa  6. apríla 2020 sme vyhlásili kampaň  „Nitra versus korona“. Obrátili sme sa na vás - partnerov, darcov a celú komunitu s prosbou, aby ste nám pomohli v boji s vírusom v Nitre. Teší nás, že sme sa spoločne zomkli a snažili sa tak pomôcť najohrozenejším skupinám občanov nášho mesta.

Na portál darujme.sk, ako aj na účet našej nadácie prichádzala finančná pomoc od viacerých jednotlivcov i organizácií. K dnešnému dňu – 12. máju 2020 sa vyzbieralo krásnych 2 870 Eur. Prehľad všetkých darcov nájdete na spodnej strane podstránky „Nitra versus korona“.  Tí, ktorí by chceli podporiť kampaň svojim finančným darom, môžu tak urobiť do 15.5. 2020. Po ukončení zbierky vás budeme o prerozdelení a použití vyzbieraných finančných prostriedkov  informovať na našej webovej stránke, FB NKN a prostredníctvom nášho newslettra.

V rámci kampane sa nám taktiež ohlásilo množstvo dobrovoľníkov s nefinančnou pomocou, či už to boli organizácie alebo jednotlivci. O tejto pomoci sme vás pravidelne informovali prostredníctvom článkov a rozhovorov v aktualitách na našej webovej stránke a FB NKN.

Veríme, že pandémia je pomaly na ústupe, opatrenia sa uvoľňujú, a tak je čas, aby sme aj my dali priestor našim ďalším aktivitám a grantovým programom. Týmto chceme zároveň poďakovať všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom, či už finančne alebo nefinančne zapojili do pomoci.

Ďakujeme!