Nitra versus korona

Termín zverejnenia zbierky:
6. 4. 2020

Termín ukončenia zbierky:

15.5.2020

 


V rámci našej výzvy Nitra versus korona sa, od spustenia zbierky 6. apríla do ukončenia 15. mája 2020, podarilo získať nielen hodnotnú nefinančnú, ale aj veľmi peknú finančnú pomoc. Ku dňu ukončenia zbierky sa zapojilo 29 darcov a vyzbieralo sa 2980 EurNitrianska komunitná nadácia túto sumu kofinancovala do výšky 4 000 Eur, ktoré sa prerozdelili medzi vybrané projekty, pomáhajúce v boji s pandémiou COVID-19. Všetkým darcom týmto zo srdca ďakujeme!

Nefinančná pomoc je stále vítaná. V prípade, že by ste chceli prispieť formou darovania tovaru alebo služieb, môžete tak urobiť na základe vyplnenia kontaktného FORMULÁRA POMOCI, ktorý je pripravený pod týmto textom. Zabezpečíme, aby sa vaša ponuka dostala k tým, ktorí ju najviac potrebujú.

Na našom webe zverejňujeme kontakty na organizácie z Nitry, ktoré ponúkajú pomoc formou dobrovoľnej práce, ako aj ponuky bezplatných služieb. Ak k nim patríte aj vy, kontaktujte nás a my zverejníme vašu ponuku na našej stránke, tak aby sa o vás dozvedelo čo najviac tých, ktorí vašu pomoc potrebujú.

Vzájomná pomoc v komunite je  jednou z najúčinnejších ciest, ako pandémiu v našom meste zastaviť. ĎAKUJEME ZA VŠETKO.

ĎAKUJEME

kto prispel a komu sa pomohlo

  • prispeli
  • komu sa pomohlo
  • do výzvy finančne prispeli

    Celková vyzbieraná suma k 6.5.2020 - 4 000 €

    Jana Torzewská Kamenská, Alena Scheller, Nataša Móriová, Lívia Dulíková, Marta Kollárová,
    Martin Lachký, Eva Vargová, Rotary Club Nitra, Ľubica a Ivan Lachkí, Daniela Gundová,Ivona Fraňová, Miloslav Špoták, Anna Laurinec Šmehilová, Imrich Jakab, Viera Orichová, Martina Dubaiová, Milan Hošek, Envi - Geos, s.r.o., Marek Hattas, Dominika Hlavinová Tekeliová, Luboš Torok, Milan Waldner, Lucia Mitanová, Beáta Bellérová, Ivan Gontko, Andrea Kosírová Hugáňová, Norbert Varga, Xénia Némethová, Nitrianska komunitná nadácia

Formulár pomoci

Pokiaľ sa chcete zapojiť do výzvy iným než finančným darom (napr. dobrovoľník, materiálová pomoc, iné...), vyplňte, prosím, nasledujúci formulár:

Partneri programu Nitra vs. korona

Organizácie, ktoré pomáhajú

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677