Skip to main content

Hlasovanie v Klube darcov 2021 je SPUSTENÉ!

Aj tento rok môžete podporiť dobré nápady aktívnych ľudí v Nitre. Pridáte sa k nám?

Viete, čo je to Klub darcov?

Klub darcov je grantový program Nitrianskej komunitnej nadácie, ktorý umožňuje bežným občanom, aby podporili dobré nápady v meste Nitra. Členovia Klubu darcov každý rok finančne prispievajú a sami prostredníctvom hlasovania rozhodujú o tom, ktoré projekty budú z ich financií podporené.

Každoročne sa do Klubu darcov zapojí 100 - 200 aktívnych ľudí, ktorých spája záujem o miesto, kde žijú. Sú medzi nimi manažéri, učitelia, seniori, aktivisti MVO, študenti, naozaj ktokoľvek... Počas svojej existencie Klub darcov podporil v Nitre až 121 projektov užitočných pre nás všetkých.

👍 O PRIAZEŇ DARCOV SA TENTO ROK UCHÁDZA 8 VEREJNOPROSPEŠNÝCH PROJEKTOV. Ich popis nájdete na https://www.klubdarcov.nkn.sk/ alebo v anotáciách TU

Hlasovanie za projekty, ktoré postúpia do 2. kola je SPUSTENÉ od 21.10. a bude ukončené 12.11.2021 o 16:00.

Ako sa dostanete do Klubu darcov?

  1. Pravidelný, alebo jednorazový príspevok v sume10 € z vás robí podporovateľov Klubu darcov a budete môcť hlasovať elektronicky za vybrané projekty v 1. kole hlasovania. 
  2. Sumou 20 €a viac  (vo forme jednorazového, alebo pravidelného príspevku) je z vás člen Klubu darcov. Získate možnosť hlasovať aj v 2. kole na slávnostnom podujatí Klubu darcov, ktoré sa koná koncom novembra 2021.
  3. Lepší život v Nitre môžete podporiť tiež ľubovoľnou jednorazovou sumou, ktorú si sami zvolíte.
  • Po darovaní Vám na vašu mailovú adresu príde ďakovný e-mail s linkom na hlasovací formulár. Zahlasujete za 3 vybrané projekty, ktoré sú Vám najsympatickejšie a chcete ich posunúť do 2. kola.
  • Ak ste darovali sumu 20 a viac Eur, v priebehu novembra Vám príde pozvánka na slávnostné podujatie Klubu darcov, kde na Vás, okrem skvelých ľudí – darcov, občerstvenia a sprievodného hudobného programu, čaká aj video prezentácia 6 finálových projektov. Následne darcovia priamo na podujatí hlasujú za 3, prípadne 4 z nich, ktoré získajú finančný grant na ich realizáciu.

Viac info o Klube darcov a predložených tohtoročných projektoch nájdete na https://klubdarcov.nkn.sk/, & sledujte určite aj Facebook Nitrianskej komunitnej nadácie.

top