Chrenová žije 2020!

Chrenová žije 2020!

stručná anotácia o projekte

Jednou z typických čŕt života na sídlisku je anonymita, vytráca sa príjemná a priateľská atmosféra medzi obyvateľmi. Preto neformálna skupina Tormošani prišla s druhým ročníkom projektu Chrenová žije 2020! Veria, že domov, to nie sú len štyri steny bytu, ale aj dobré vzťahy so susedmi, príjemné okolie a priateľská atmosféra. Cieľom projektu bolo, tak ako v minulom roku, prostredníctvom kultúrnych, športových a spoločenských podujatí, podporiť komunitný život na sídlisku Chrenová. Projekt sa skladal z niekoľkých samostatných podujatí, ktoré boli realizované prevažne v letnom období, kedy aj protipandemické opatrenia boli voľnejšie, a tak si mohli návštevníci naplno užiť komunitnú atmosféru – rozlúčku so školou, Chrenovskú olympiádu, letné kiná, opekačky, Dožinkovú veselicu, či rozlúčku s letom.

základné informácie

lokalita projektu

Nitra - Chrenová - na dopravnom ihrisku, školskom ihrisku a vo vnútroblokoch v rôznych častiach sídliska Chrenová

predkladatelia projektu

P. Ďuriš, A. Sitkey, R. Mikulášik

neformálna skupina občanov

hlavný partner projektu

Mesto Nitra

Mesto Nitra je stabilným partnerom Nitrianskej komunitnej nadácie. Primárne s NKN spolupracuje v programoch Mením Moje Mesto a Mladí nitrianski filantropi. Podporu však poskytuje aj pri iných grantových programoch. 

projekty partnera Mesto Nitra

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677