Otvárame výzvu pre aktívnych Nitranov-Nitrančanov...

Okrem našej novej kampane máme otvorenú aj novú grantovú výzvu pre aktívnych ľudí z Nitry.

Ktoré označenie považujete za správne vy? „Nitrančan“ alebo „Nitran“? Na tom až tak nezáleží... Dôležité je, aby sme neboli k životu v Nitre ľahostajní a všetkým sa nám v nej dobre žilo.

Preto v roku 2021 prinášame kampaň „Správny Nitran nemá na saláme, ktorú realizujeme s pomocou profesionálnej PR agentúry s názvom Respect App.

Je zameraná na získanie členov Klubu darcov, ktorí nám pomôžu podporiť dobré nápady realizované v našom meste. Aj vy môžete k tomu prispieť. Ak nemáte Nitru „na saláme“,podporte s nami projekty užitočné pre nás všetkých. 
Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite TU 
Sledujte nás a hlavne
ZDIEĽAJTE NÁS smile ĎAKUJEME!
Hashtagy a označenia na Facebooku či Instagrame pomôžu :) #nemajtenasalame #nitrianskakomunitnanadacia #nitra #klubdarcov
 @nitrianskakomunitnanadacia

ALE!

Na čo by nám bola kampaň a grantový program Klub darcov, keby sme nemali projekty, ktoré vďaka našim darcom podporujeme už niekoľko rokov?...
A práve na skvelé nápady šikovných a aktívnych ľudí v Nitre budeme netrpezlivo čakať od
20. septembra do 15. októbra 2021, kedy bude zverejnená výzva na predkladanie projektov v našom a vašom Klube darcov smile
Všetky informácie o tom, kto a ako sa môže so svojim projektom zapojiť nájdete priamo vo výzve
TU.
Inšpiráciu môžete čerpať aj z anotácií podporených projektov z predošlých rokov, ktoré nájdete na našom webe TU, a tiež na našej funnel stránke TU, ktorá je celá venovaná len programu Klub darcov.
Tešíme sa na vaše krásne verejnoprospešné nápady pre našu Nitru!

O aktualitách Klubu darcov vás budeme informovať tiež prostredníctvom našich stránok www.klubdarcov.nkn.sk a www.nkn.sk , facebooku, instagramu, elektronického newslettra a iných médií.

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677