Tu sme doma aj v čase pandémie - VÝSLEDKY

V grantovom programe TU SME DOMA AJ V ČASE PANDÉMIE bude podporených 14 projektov celkovou sumou 21 390,52 €.

Nitrianska komunitná nadácia v spolupráci so spoločnosťou Heineken Slovensko, a.s. vyhlásila 5.2.2021 výzvu na predkladanie žiadostí o grant v  grantovom programe TU SME DOMA AJ V ČASE PANDÉMIE.

Cieľom programu bolo podporiť organizácie a občianske iniciatívy, ktoré poskytujú pomoc občanom mesta Hurbanovo v boji s pandémiou COVID – 19  a jej následkami.

Do termínu uzávierky bolo predložených 14 projektov. Výberová grantová komisia, zložená zo zástupcov spoločnosti Heineken Slovensko, a.s. a zástupcov mesta Hurbanovo, rozhodla o podpore všetkých predložených projektov.

„Pandemická situácia nás postavila pred nečakané situácie. Našim cieľom, spolu s predstaviteľmi mesta Hurbanovo, bolo rýchlo a adekvátne reagovať na komunitné potreby obyvateľov, najmä rizikových skupín, ako sú seniori, dlhodobo chorí alebo aj marginalizované skupiny.“, uviedla Helena Windisch, Manažérka korporátnych vzťahov HEINEKEN Slovensko.

Maximálna výška podpory je 1 800 Eur na jeden projekt, no nie všetky projekty požadovali plnú sumu.

Program je realizovaný prostredníctvom tzv. rýchlych grantov, to znamená, že termín na predkladanie projektov bol podstatne kratší, než je to pri iných grantových programoch nadácie. Taktiež pridelené finančné prostriedky budú vybraným projektom poskytnuté v podstatne kratšom čase a to zhruba do dvoch týždňov od uzávierky prijímania žiadostí.

Všetky podporené projekty a ich popis nájdete v anotáciách tu https://nkn.sk/images/dokumenty/anotacie-podporenych-projektov/anotacie-tsd-pandemia-2021.pdf

Informácie o grantovom programe - https://nkn.sk/nase-programy/tu-sme-doma-aj-v-case-pandemie

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677