Hlasovanie v Klube darcov 2020 je spustené

Hlasovanie za projekty v grantovom programe Klub darcov 2020 je spustené. Podporte s nami dobré nápady pre Nitru. 

Tento rok je pre nás všetkých iný. Aktuálna situácia mnohým komplikuje život. My v nadácii sa však, napriek tomu, snažíme stále podporovať komunity v Nitre, prostredníctvom našich grantových programov. Zatiaľ sa nám to, s malými úpravami, darí a veríme, že sa bude dariť i naďalej, lebo práve teraz by sme si mali pomáhať viac, než kedykoľvek predtým.

Každoročne sa tešíme na náš špeciálny grantový program Klub darcov, ktorý tradične vrcholil slávnostným podujatím pre členov Klubu darcov a grantistov, ktorí sa do programu prihlásili a uchádzali sa tak o hlasy darcov.

Avšak vzhľadom na pandemickú situáciu sa nám podujatie nepodarí zrealizovať, a tak bude tohtoročné hlasovanie o víťazných projektoch Klubu darcov prebiehať len elektronicky v jednom kole. Akonáhle darujete sumu minimálne 10 Eur, stanete sa členom Klubu darcov a na váš e-mail Vám bude zaslaný link na hlasovací formulár spolu s inštrukciami k hlasovaniu, ktorý budete môcť vyplniť. Darovať môžete TU.

O predložených  projektoch Vás budeme informovať aj prostredníctvom www.klubdarcov.nkn.sk a www.nkn.sk, facebooku, elektronického newslettra a iných médií. Do hlasovania sa môžete zapojiť do 22. novembra 2020 do 16:00. Výsledky a informácie o víťazných projektoch zverejníme taktiež v rámci všetkých vyššie uvedených médií najneskôr 23. novembra 2020.

Pevne veríme, že, tak ako nás, ani Vás táto skutočnosť neodradí a podporíte s nami dobré nápady pre Nitru. Ďakujeme.

O vašu priazeň sa tento rok uchádza 9 zaujímavých verejnoprospešných projektov.

Všetky nájdete TU.

 

 

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677