Grantový program Nitra versus korona - výzva

Otvárame výzvu na predkladanie projektov v grantovom programe Nitra versus korona

Ako sme vás informovali v predošlom článku, v rámci našej výzvy Nitra versus korona sa, od spustenia zbierky 6. apríla do ukončenia 15. mája 2020, podarilo získať nielen hodnotnú nefinančnú, ale aj veľmi peknú finančnú pomoc. Ku dňu ukončenia zbierky sa zapojilo 29 darcov a vyzbieralo sa 2980 Eur. Nitrianska komunitná nadácia bude túto sumu kofinancovať do výšky 4 000 Eur, ktoré sa následne prerozdelia medzi vybrané projekty, pomáhajúce v boji s pandémiou COVID-19. Všetkým darcom týmto zo srdca ďakujeme! Menný zoznam nájdete na spodnej strane podstránky Nitra versus korona. Nefinančná pomoc je stále vítaná a záujemci ju môžu ponúknuť prostredníctvom formulára pomoci na našej stránke TU.

Teraz však nastáva čas vyzbierané finančné prostriedky použiť tam, kde sú potrebné. Preto v spolupráci s mestom Nitra otvárame grantový program Nitra versus korona, ktorý bude realizovaný formou rýchlych grantov. Cieľom programu je podporiť  organizácie  a občianske iniciatívy, ktoré poskytujú pomoc občanom  mesta Nitra v boji s pandémiou COVID – 19  a jej následkami. Poskytnuté granty  môžu byť použité na pokrytie nákladov priamo súvisiacich s realizáciou projektov.

Organizácie a občianske iniciatívy v meste Nitra sa do programu majú možnosť zapojiť prostredníctvom vyplnenia jednoduchého formulára a žiadosť o grant podať do dátumu uzávierky 22. mája 2020 do 12:00 hod. Maximálna výška grantu na jeden projekt je 800 Eur.

Všetky potrebné informácie, podmienky a termíny sa dozviete v grantovej výzve TU.

Formulár žiadosti nájdete na našej stránke TU

 

Tešíme sa na vaše projekty :)

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677