NKN pod modrým stanom

Vďaka sponzorskému daru sa najbližšie uvidíme pod modrým stanom :) 

Momentálna situácia s pandémiou COVID-19 nám neumožňuje organizovať naše podujatia pre verejnosť. My v nadácii však vieme, že príde deň, kedy sa život vráti do normálu a my sa budeme môcť opäť stretávať pri našich aktivitách pre komunitu, pre naše mesto.

A vďaka spoločnosti Expodom.sk, ktorá ponúka rýchlorozkladacie nožnicové párty stany, bude naše stretnutia sprevádzať aj krásny veľký stan, ktorý nám darovali, len tak ☺. Tento skvelý darček nás ochráni pred slniečkom či dažďom a vždy nás ľahko nájdete, napríklad na našom tradičnom septembrovom podujatí Aby ľudia ľuďom pomáhali. Stan je dostatočne priestranný (3x6 metrov), a tak ho vieme využiť či už ako prístrešok pre workshopy, tvorivé dielne alebo ako základňu našej nadácie, kde vás všetkých radi a s úsmevom privítame. Pevne veríme, že ho budeme môcť využívať už čoskoro. Tak nezabudnite, stretneme sa pod modrým stanom Nitrianskej komunitnej nadácie ☺ Týmto by sme ešte raz radi poďakovali spoločnosti Expodom.sk za tento skvelý sponzorský dar, z ktorého máme veľkú radosť.

 

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677