Hlasovanie MMM 2020 stále prebieha

Život každého z nás sa v posledných týždňoch zmenil...Svet sa spomalil a nikto z nás naozaj nevie, ako dlho to celé potrvá. Týždne? Mesiace? Dlhšie?

My v nadácii sa však snažíme o to, aby život okolo nás, v našich komunitách, v našom meste, úplne nezastal. Nič totiž netrvá večne a raz tento stav skončí. A vtedy sa svet opäť rozbehne. Chceme byť na tento deň pripravení, a preto v našich aktivitách nepoľavujeme.

Čaká na nás množstvo krásnych a užitočných projektov. Napríklad v programe Mením Moje Mesto 2020, v ktorom 29 prihlásených projektov stále čaká a súťaží o vaše hlasy. A tie sa veru zbierajú. Hlasovanie prebieha od 16.3. do 15.4. 2020. Hlasovať sa dá za 3 projekty (nie viac, nie menej), preto je ťažké odhadnúť, koľko ľudí sa doteraz do hlasovania zapojilo. K dnešnému dňu je však najvyšší počet hlasov pri, doteraz najúspešnejšom, projekte až 693. To nám dáva nádej, že ľudia veria, že sa život opäť dostane do normálu a my všetci sa budeme môcť znova venovať tomu, čo nám robí radosť, čo nás spája a vďaka čomu je život v našom meste o niečo lepší.

Do konca hlasovania ostávajú ešte dva týždne a my sa už teraz tešíme na výsledky, a najmä na realizáciu víťazných projektov J Ak ste ešte nehlasovali, nestrácajte čas a podporte projekty, ktoré nás opäť spoja, keď príde ten správny čas J

Hlasovať môžete TU https://mmm.hlasobcanov.sk/all-projects

Podmienky hlasovania nájdete priamo na hlasovacej stránke.

Ďakujeme J a prajeme vám najmä veľa zdravia a pozitívnej energie. Spolu to zvládneme J

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677